Uważność dla zabieganych – dla firm

Uważność dla zabieganych

Uważność jest sztuką świadomego życia. Polega na rozwijaniu umiejętności pełnego skupiania uwagi na bieżącym doświadczeniu tu i teraz. Poprzez odpowiednie, proste ćwiczenia daje możliwość znalezienia harmonii, radości i mądrości.

Uważność dla zabieganych to cykl czterech 90 minutowych spotkań pozwalających uczestnikom na zaznajomienie się z ideą uważności oraz praktyczne poznanie podstawowych technik. Ćwiczenia dobrane są tak, aby można je było łatwo stosować nawet osobom mających dużo obowiązków. Zajęcia opierają się w większości na prostych, krótkich, ale skutecznych ćwiczeniach uważności.

Dla kogo są te zajęcia:

Dla wszystkich żyjących w stresie, pośpiechu, czującymi chęć zrobienia czegoś wartościowego dla siebie, swojego zdrowia i samopoczucia. Dla wszystkich chcących poznać uważność (mindfulness).

Przebieg programu:

  • Zajęcia odbywają się w grupie 4-15 osób.
  • Czas trwania: 4 tygodnie
  • 4 spotkania po 90 minut, raz w tygodniu
  • Pomiędzy spotkaniami zalecane są samodzielne ćwiczenia do wykonywania w domu na podstawie otrzymanych materiałów drukowanych i audio (mp3)

Spotkania mogą odbywać się w siedzibie klienta bądź w naszym ośrodku w Poznaniu. Ten program może być realizowany w firmach mających swoje biura w następujących województwach: wielkopolskim, dolnośląskim, zachodniopomorskim oraz mazowieckim.

Uwaga: Istnieje możliwość odbycia programu w formie indywidualnych spotkań lub przez skype

Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania oferty dobranej do Państwa potrzeb. Joanna Nogaj tel. 517 304 312, biuro@ukojenie.com


Zapytaj o ofertę